Notice: wpdb::prepare נקרא בצורה לא תקינה. השאילתה אינו מכילה מספר נכון של מצייני מיקום (2) לעומת מספר הארגומנטים שהוזנו (3). למידע נוסף כנסו לניפוי תקלות בוורדפרס. (הודעה זו נוספה בגרסה 4.8.3.) in /home/acgstas/public_html/wp-includes/functions.php on line 4192
Машканта – ACG

טלפון: 077-7668338

ניהול פיננסי וייעוץ

המדריך שלך אל מבוך הבנקים

משכנתא

איך לדעת מה הכי נכון בשבילך ואיך להגדיל את החסכון שנוצר בתהליך "מחזור המשכנתא"

page1-img4איך נכון לקחת משכנתא חדשה ולא להכנס לסיטואציה בה לאחר שנים רבות החוב לא זז והתשלומים גודלים לפתרון בעיה זו ניתן להתייעץ עם מומחי ACG למשכנתאות.

אילו יתרונות יש לכם?

 • יעוץ פיננסי בשוק המשכנתאות
 • יעוץ ועזרה בבחירת משכנתא אופטימלית בקנית דירה ובדיקת כדאיות
 • ליווי מלא או חלקי בקבלת משכנתא חדשה
 • בדיקה ושערוך של המשכנתא הקיימת
 • בדיקת יכולת לבצע מחזור במשכנתא הקיימת
 • ליווי מלא או חלקי בתהליך "מחזור המשכנתא"
 • מחזור זה תהליך שבו משתנים התנאים של הלוואות הקיימות או לוקחים משכנתא חדשה

באילו מקרים כדאי למחזר משכנתא?

כאשר יש אפשרות ממשית לחסוך משמעותית סכום כסף גדול שבא לידי ביטוי במספרים מוצקים:

 • הקטנת ההחזר החודשי מבלי לשנות את תקופת המשכנתא
 • לצמצם את התקופה מבלי להגדיל את החחזר החודשי
 • צמצום משמעותי בתקופת המשכנתא עם עליה אופטימלית בהחזר החודשי
 • היכולת לקבל אשראי נוסף בתנאים אידאלים שמאפשרים לכם לבצע קניות או להחזיר הלוואות שנלקחו קודם לכן

יועצי החברה דואגים לאינטרסים שלך בלבד מאחר ואתה משלם מכספך עבור השירות היום קיימות עשרות אלפי משכנתאות שנקלחו בתנאים גרועים מאוד. למשל, משכנתא שנלקחה בשנת 2000 על סך 350,000 ש"ח עם החזר חודשי של 1600 ש"ח. שארית המשכנתא היא 330,000 ש"ח וההחזר החודשי 2400 ש"ח, במחזור המשכנתא ניתן לחסוך עשרות אלפי ש"ח וזה רק עם 330,000 ש"ח. לא נדירים המקרים בהם לקוח הבנק המגיע ללא ליווי מקצועי מקבל תשובות אבסורדיות מהבנקים כגון: המחזור "לא כדאי" ללקוח עקב עמלת פרעון מוקדם גבוה מידי מבלי להתייחס לעומק העניין ולחשב את החסכון האמיתי או הריבית כבר שולמה במלואה ומעתה משלמים רק את הקרן,במקרים אחרים הלקוח מקבל סירוב ישיר ללא כל הסברים.

חשוב להבין שלכל לקוח יתרות משכנתא שונות בתנאים ומסלולים שונים וכמובן לכל לקוח יש מטרות שונות (קיצור תקופת המשכנתא,הקטנת החזר חודשי וכו'),לכן יתכן וללקוח אחד המחזור כדאי וללקוח אחר המחזור יהיה לא כדאי.

בראש ובראשונה צריך לקחת את הגורמים הבאים בחשבון : גודל החסכון,עלות השירות.עמלת פרעון מוקדם. אנחנו מציעים לקהל לקוחותינו לבצע בדיקה זו ללא עלות.ניתן להפגש עם נציגינו בבית הלקוח או במשרדנו לפי העדפת הלקוח. ולאחר בדיקה קצרה ניתן להגיע למסקנה האם המחזור כדאי ללקוח או לא.

חשוב לציין שמחזור משכנתא הנעשה ללא ליווי מקצועי טומן בחובו סיכון להפסד כספי גבוה ללקוח,הפסד זה יכול להסתכם בעשרות ואף מאות אלפי ש"ח. באותו אופן לקיחת משכנתא חדשה ללא ליווי מקצועי עלולה לגרום להפסדים כספים גם כן.

כמו בהרבה דברים בחיים, תמיד כדאי לתכנן קדימה ,בצורה טובה מההתחלה,עד כמה שניתן,היות ושינויים עתידים כרוכים בעלויות נוספות. זהו גם הקו המנחה שלנו ,לכן אנחנו מציעים לפנות לנציגינו בכל נושאי המשכנתא אשר ינהלו משא ומתן עם הבנק וישיגו עבור הלקוח את הריביות האטרקטביות ביותר הן לאנשים פרטים והן לקבוצות אנשים

קבוצת ACG נוסדה בשנת 2005 בחברה פועלים אנשי מקצוע , כלכלנים, עובדי בנקים לשעבר, עו"ד. ,יש לנו ניסיון רב במערכת הבנקאות-כיצד הבנק בוחר מסלולי משכנתא עבור לקוחותיו השונים על מנת למקסם את רווחיו הרווח של הבנק לא תלוי אך ורק בריביות אלא גם בפרמטרים אחרים למשל שוק הכסף,מדד מחירים לצרכן,תשואות באגח ממשלתיות,שערי חליפין וכו'. בניה נכונה ותכנון של תשלומי משכנתא מהווה בסיס איתן להצלחה בחסכון, החסכון הממוצע של לקוחותינו הוא כ80,000 ש"ח.

יש לציין כי שכר הטרחה ישולם רק לאחר קבלת אישור מהבנק בהתאם לחישוב ותכנון הנתקבל לאחר פגישה עם נציגננו וכמובן,לאחר חתימת ההסכם החדש בבנק